Eredmények

Országos Haditorna Verseny 2021. október 4.

Iskolánk Akkreditált Tehetségpont a rendészeti tehetségek mentorálásában. Szeptemberben a tanév beindulását követően elkezdődnek az iskolai, megyei és országos versenyek. Az idén- mint minden évben- részt vettünk az Országos Haditorna Verseny megyei fordulóján, ahol II. helyezést értünk el 20 csapatból. Nemcsak a lövészetben, fegyveres váltófutásban, akadályfutásban, egészségügyi ismeretekben, de a hadtörténeti tudásban is kiemelkedően teljesítettek diákjaink, ezért elnyertük a képen látható kupát.

SPORTVERSENYEK

DIÁKOLIMPIA MEZEI FUTÁS, ÓZD

Tanulóink dobogós helyeket szereztek.

Egyéniben:

I. helyezés: Kucserák Lilien (V. korcsoport)

III. helyezés: Csarkó Klaudia (VI. korcsoport)

Csapatban:

II. helyezés:

V. korcsoport, lányok (Kucserák Lilien, Bohoda Edit Virág, Váradi Stella, Micska Hajnalka, Busnyák Csenge)

II. helyezés: VI. korcsoport, lányok(Csarkó Klaudia, Földi Ivett, Erkli Mercédesz, Kótai Laura)

III. helyezés: VI. korcsoport, fiúk(Musa Manuel, Csipkés Csaba, Galambos Adrián, Varga Ádám, Bódi Bence)

Gratulálunk!

Iskolai szavalóverseny 2021. október 13.

2021.10.13-án rendeztük meg az iskolai szavalóversenyt intézményünkben, amelyen a következő eredmény született:

I. helyezett: Ruszó Krisztofer Emil 11.A

II. helyezett: Kucserák Liliána 9.A

III. helyezett: Oláh Valentina 10.A

Köszönjük minden versmondónak az emlékezetes előadásokat!

24. Tollas Tibor Szavalóverseny, Nagybarca 2021.10.15.

III. helyezett: Balogh Martin, a Gomba Levente Gimnázium 12.B osztályos tanulója.

Gratulálunk!

LEVENTE-KUPA

A sport tanítványaink életében fontos szerepet játszik. Minden évben megrendezzük a Levente- kupát, amin az osztályok csapatai futball körmérkőzést játszanak a kupa elnyeréséért.

Katasztrófavédelmi verseny 2019

Katasztrófavédelmi vetélkedő

2019. április 4-én rendezték meg a felmenő rendszerű ifjúsági katasztrófavédelmi verseny megyei döntőjét. Az idei megmérettetésnek a Varbói-tó csodálatos környezete biztosította a helyszínt. A megjelent általános- és középiskolás csapatokat Török Dénes, a megyei közgyűlés elnöke, Üveges Géza Varbó polgármestere és Lipták Attila tűzoltó dandártábornok köszöntötte. A szervezők precízen kijelölték az állomáshelyeket, külön kiemelték a balesetvédelmi előírásokat.
Iskolánk négyfős csapatát a 12. B osztály végzősei alkották: Koncz Adrián csapatkapitány, Mikó Gusztáv, Rehó Xavér és Szabó Bence. A verseny kilenc helyszínén különféle feladatokat kellett együttes erővel megoldani: katasztrófavédelmi teszt, elsősegélynyújtás, tájékozódási ismeretek, árvízvédelmi gyakorlat, iparbiztonsági feladatok, ügyességi pálya, közlekedésbiztonsági pálya, tűzvédelmi gyakorlat, lakosságvédelmi ismeretek.
A szoros versengésben harmadik helyezést értünk el, ami nagy örömmel töltötte el az érettségi előtt álló diákjainkat. A kupa és oklevél mellett értékes ajándéktárgyakat kaptak, valamint különdíjat is kiérdemeltek a legjobb elméleti feladatmegoldást adó csapatként, amit az RSOE (Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Országos Egyesület) biztosított.
A célirányos felkészítésnek hála intézményünk az elmúlt négy évben háromszor bejutott a megyei döntőbe, és ott kétszer dobogós helyezést ért el. A felkészítő tanár, Endrésik Zsolt tanár úr mellett külön köszönet illeti Horváth András tűzoltó százados és Tóth Bence tűzoltó törzsőrmester urakat támogatásukért.

Tollas Tibor Szavalóverseny

Kolozsi Ádám 11.A osztályos tanuló I. helyezést ért el

a Tollas Tibor Szavalóversenyen. GRATULÁLUNK!